info@matisek.sk | +421 915 313 887
Prihlásenie | Registrácia

Cuddly Zoo

Exkluzívná značka Cuddly Zoo vytvára originálne produkty špeciálne pre deti. Cuddly Zoo ponúka niečo viac než len deku alebo hračku. Značka Cuddly Zoo si dala za cieľ vytvoriť unikátnu kolekciu prikrývok a doplnkov pre deti.Pri navrhovaní jednotlivých produktov vychádza značka Cuddly Zoo z vecí, ktoré obklopujú dieťa a učia ho. Snaží sa svojimi produktmi podporiť rozvoj dieťaťa už od narodenia. Na svoje produkty používa rôzne typy tkanín ako je hladká bavlna alebo mäkučká tkanina Minky s pretlačovanými hrbolčekmi. Živé farby priťahujú pozornosť dieťaťa a pôsobia na jeho psychický rozvoj. Nádherné vzory umožňujú dieťaťu učiť sa rozpoznávať farby, tvary, zvieratá a ďalšie.V našej ponuke zakúpite od tejto úžasnej značky detské šatky, hryzadlá, hračky, deky, podsedáky na stoličku, stabilizačné vankúšiky, bačkorky, rukávniky, taburety a ďalšie.

Cuddly Zoo   Exkluzívná značka Cuddly Zoo vytvára originálne produkty špeciálne pre deti. Cuddly Zoo ponúka niečo viac než len deku alebo hračku. Značka Cuddly Zoo si dala za cieľ vytvoriť unikátnu kolekciu prikrývok a doplnkov pre deti.  Pri navrhovaní jednotlivých produktov vychádza značka Cuddly Zoo z vecí, ktoré obklopujú dieťa a učia ho. Snaží sa svojimi produktmi podporiť rozvoj dieťaťa už od narodenia. Na svoje produkty používa rôzne typy tkanín ako je hladká bavlna alebo mäkučká tkanina Minky s pretlačovanými hrbolčekmi. Živé farby priťahujú pozornosť dieťaťa a pôsobia na jeho psychický rozvoj. Nádherné vzory umožňujú dieťaťu učiť sa rozpoznávať farby, tvary, zvieratá a ďalšie.  V našej ponuke zakúpite od tejto úžasnej značky detské šatky, hryzadlá, hračky, deky, podsedáky na stoličku, stabilizačné vankúšiky, bačkorky, rukávniky, taburety a ďalšie.

 


Sensillo

Značka Sensillo bola vytvorená pre špecifické potreby detí od prvých dní života. Pre značku Sensillo je na prvom mieste starosť o bezpečie a harmonický rozvoj dieťaťa.Sensillo prináša deťom nádherné kvalitné detské deky a osušky. Detská deka je nevyhnutnou súčasťou základnej výbavičky bábätka. Môžeme ju použiť v kočíku, postieľke, pri cestách v aute, na dovolenke alebo ako podložku pri hraní. Je krásne teplučká a dieťatko v nej bude spokojné a šťastné. Tieto deky sú vyrobené z veľmi príjemného materiálu, ktorý ani po vypraní nestráca na kvalite.Značka Sensillo ponúka i skvelé edukačné hračky pre našich malých drobčekov, ktoré sú vhodné k hre doma, v izbičke, na cesty autom. Pre bábätká sú naozaj zábavné a zaujímavé. Hračky pomáhajú zlepšiť manuálnu zručnosť a obratnosť, učia dieťa rozpoznávať farby, zapájajú a rozvíjajú ich zmysel pre pozorovanie. Nenásilnou formou pomáhajú k správnemu detskému rozvoju.V našej ponuke ďalej nájdete i matrace, prebaľovacie nadstavce, cestovné podložky a penové podložky na kúpanie tejto značky.

 

 

 

 New Baby 
Nastávajúci rodičia surfujú na internete a hľadajú vhodné dojčenské oblečenie a základné vecičky ako je postieľka, obliečky, prebaľovacia podložka, potreby na kúpanie a mnoho ďalšieho. To všetko Vám ponúkame pod značkou New Baby.Bábätká trávia prvé mesiace po pôrode predovšetkým spánkom a odpočinkom, preto potrebujú čo najviac pohodlia. Ideálnou voľbou pre toto obdobie je detské oblečenie z bezpečných materiálov bez škodlivých farieb a chemikálií, ideálna je bavlna. V našej ponuke nájdete krásne bodyčka, košieľky, kabátiky, súpravičky, dupačky, polodupačky i čiapočky.

V základnej výbavičke našich najmenších by nemala chýbať ani postieľka, kde dieťa trávi v prvých mesiacoch mnoho času.  Detské postieľky ponúkame v mnohých rôznych prevedeniach. Postieľky New Baby môžeme zladiť s ďalším nábytkom od tejto značky, napríklad komodou či prebaľovacím pultom.

Nedielnou súčasťou postieľok sú detské matrace a obliečky, rovnako vysokej kvality. Značkou New Baby sa pýšia i ďalšie produkty ako sú zavinovačky, podbradníky, vreckáre, plienky, fusaky alebo popôrodné sťahovacie pásy pre mamičky.

 
PlayTo
Značka PlayTo sa zameriava na produkty, ktoré zaručujú pohodlie pre bábiku. Na mamičku sa hrá každé dievčatko. Vlastní svoju milovanú bábiku, na ktorú nedá dopustiť a ktorá malú mamičku všade sprevádza. K hre na mamičku neodmysliteľne patrí vyrážať von na prechádzky, aby sa bábika krásne vyspala a nadýchala čerstvého vzduchu. Kočíky pre bábiky patria medzi evergreeny medzi hračkami.

Pre sladký a kvalitný spánok bábik krásne poslúži košík alebo postieľka s nebesami. Vďaka perinke nebude bábike zima ani za chladných dní. Ľahké, variabilné kolieska umožnia mať malej mamičke spiacu bábiku neustále pri sebe.

Produkty značky PlayTo urobia veľkú radosť a o zábavu bude razom postarané.

 

 

 

 Toyz

 Toyz je zárukou bezpečnej jazdy a pohodlia. Všetci rodičia chcú pre svoje deti len to najlepšie a z tohto dôvodu sa ohliadajú po produktoch, ktoré splnia nielen designové požiadavky našich najmenších, ale takisto bezpečnostné požiadavky dospelých. Značka Toyz dnes teší mnoho rodičov a to vďaka kvalitným produktom za rozumné ceny. Toyz ponúka krásne prvé bicykle – odrážadlá, elektrické autíčka či bagre. To všetko nájdete v širokej palete farieb a v rôznom designe. Veď predsa najväčšia radosť a zážitky spočívajú v aktívnom skúmaní sveta.

Značka Toyz ponúka elektrické vozidlá, jazdidlá, odrážadlá bicykle, trojkolky i chodúľky.

 

 Koala

 Koala už mnoho rokov prináša deťom kvalitné, pohodlné a napriek tomu cenovo dostupné oblečenie. Pre pohodlie, zdravie a pokojný spánok našich najmenších sa snažíme, aby bol v prvých dňoch na ich tvárach len úsmev. To je dôvod, prečo sa zameriavame na detaily.
Koala:

  • používa iba certifikované látky

  • stará sa o ochranu detskej pokožky – všetky druhy zapínania a patentky sú navrhnuté tak, aby sa priamo nedotýkali detskej pokožky

  • naši designéri testujú obliekanie, zobliekanie, zapínanie a rozopínanie oblečenia
  • nepoužíva zbytočné švy, aby zaistili maximálne pohodlie bábätiek
  • pestré farby a krásne výšivky oblečenia priťahujú pozornosť bábätiek a takisto pozitívne ovplyvňujú ich vývoj
  • hľadáme stále nové riešenia – návrhy našich oblečení sa neustále menia, aby si mamičky vždy mohli vybrať niečo nové pre svoje bábätká

 

 

 

 CARETERO

Rodičia očakávajú od dojčenských doplnkov vysoký bezpečnostný štandard, ktorý Vám ponúkame pod značkou CARETERO.

Počas cestovania autom je nevyhnutné zaistiť dieťaťu odpovedajúcu autosedačku, ktorá zabezpečuje pohodlie a bezpečie počas jazdy autom. Autosedačky CARETERO sú vysokej kvality a za veľmi atraktívne ceny.

Detské cestovné postieľky CARETERO sú veľmi praktické, ľahké a majú široké využitie. Nechajte sa inšpirovať nádhernými vzormi a poznajte moderné využitie cestovných postieľok.

Detské jedálenské stoličky CARETERO, krásne moderne riešené stoličky s umývateľnými povrchmi, pre ľahkú a rýchlu údržbu, pretože všetci vieme, čo deti pri jedle dokážu. Tieto stoličky spĺňajú vysoké bezpečnostné normy a sú zo zdravotne neškodného materiálu.

Pod touto značkou nájdete v našej ponuke takisto golfové palice, športové kočíky, hlboké kočíky, ležadlá, ohrádky a hojdačky.

 

 

 

 Belisima
Značka Bellissima je zárukou, že jej produkty Vám budú po mnoho rokov slúžiť, bez straty svoj tvar či krásnu farbu.
Detské posteľné obliečky Belisima

Sme si vedomí toho, že spánok je pre bábätká a malé deti veľmi dôležitý, preto ponúkame detské posteľné obliečky z príjemných a kvalitných materiálov ako je bavlna. Obliečky z bavlny sú veľmi príjemné na dotyk, dobre absorbujú pot a sú priedušné. Ponúkame veľmi dizajnovo vypracované vzory, ktoré sú na prvý pohľad veľmi príjemné a pre deti majú upokojujúci účinok.
Zavinovačky
Zavinovačka je dôležitým prvkom výbavičky bábätka. Pomôže bábätku docieliť pocitu jistotoy, ktoré pozná z mamičkinhobruška, v zavinovačke sa totiž cíti veľmi bezpečne a pokojne.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Garancia kvality

Rychlé vybavenie objednávky

Odborné poradenstvo